PL EN DE

Automatyka - sterowanie obiektami

 

Nasze systemy automatyki budynków do kontroli przez naciśnięcie przycisku na klimatyzację, nawadniania, ogrzewania, oświetlenia, sterowania oświetleniem, wentylacją, system słoneczny, nadzoru, kontroli dostępu i wiele więcej! Od domu do dużego budynku, mamy indywidualne rozwiązania dla Ciebie.

 

Wpisz żądaną przez naciśnięcie przycisku na telefonie , Twój komputer , Internet ... jeden;
i doskonałe połączenie wszystkich Technnologien w domu kultury życia sprawia, że prawdziwe doświadczenie!

 

Więcej informacji na temat wykorzystania i funkcjonalność jest dostępna w następujących animacji.Pobierz (4,74 MB)

 
 

 
Leitstelle PC


Centrum kontroli budynku
Zwarta i mocna PC zusammmenlaufen, w którym wszystkie informacje.


CAT Beschattungssystem


system cieniowania CAT

Nasz nowo sterowania autobus może jednocześnie monitorować okiennice do ośmiu.Automatycznego cieniowania w zależności od światła słonecznego jest kolejnym kamieniem milowym w dziedzinie efektywności energetycznej i komfortu. Przez moduły komunikacji autobusowej, to te same informacje, aby zapewnić bardziej możliwe. Składnik ten stanowi unikalne połączenie wszystkich możliwych.


Zutrittskontrolle


Antysabotażowe kontroli dostępu

Brak kontaktu i dowód kontrola dostępu wibracyjny przez nowoczesny system kontroli, RFID lub system odcisków palców są częścią inteligentnego budynku.Włączenie w układ sterowania jest łatwo wdrożyć i zapewnia dużą przewagę pod względem bezpieczeństwa.


Raumklimatisierung


klimatyzacja w pokoju


Wentylacja, ale kontrolowana

Świeże powietrze w każdym pokoju oraz w dowolnym momencie, bez utraty energii. Kontrolowanej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych wykonuje kolejny duży krok w wygodę i oszczędność kosztów energii.

 

Central Einraumregelung
Temperaturę w każdym pomieszczeniu w celu utrzymania wygodne sterowanie temperatura w pomieszczeniu jest łatwo zintegrować z naszym systemem. Zgodnie z naszą koncepcją otwartości systemu.


Szeroka gama produktów do systemów sterowania w kotłowni często nie jest niczym niezwykłym. Nasz system umożliwia kontrolę elegancki zestaw informacji na reakcję, a zatem znacznie bardziej efektywne
może.

 

 


Multimediazentrale


Multimedia Center

Całość sprawia, że nastrój

Doskonałe połączenie oświetlenia, dźwięku i obrazu sprawia, że każdy nastrój niezapomniane. System łączy w sobie każdy aspekt budowy i zabiera go do perfekcji.

 

 

Visualisierung

Każdy rogu domu pod kontrolą

Atrakcyjne, dostosowane wizualizacji sprawia, że ich życzenia wszelkie dostępne im informacje. Dzięki intuicyjnej obsłudze jest również szybkie i łatwe interwencji w procesie kontroli.