PL EN DE

automatyka

 


Prezentacja firmy eleroFirma elero w Niemczech
Zakład produkcyjny w Beuren
Firma elero, z siedzibą w Beuren k. Stuttgartu, jest jednym z największych światowych producentów napędów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram. Inny zakres działania firmy obejmuje prace nad rozwojem i produkcją elektrycznych napędów liniowych.

Przedstawicielstwa firmy elero we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Indiach, USA, Singapurze, Australia, Szwecja i Ameryka Poludniowa jak również stali partnerzy handlowi w wielu krajach świata zajmują się sprzedażą produktów firmy na całym świecie.


Pomysły kształtują przyszłość na coraz bardziej dynamicznym rynku
 
Paleta produktów firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych. Możliwości ich zastosowania sięgają od rolet poprzez żaluzje, markizy i okiennice aż po bramy rolowane i segmentowe. Nasze przedsiębiorstwo znane jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie.


Technologiczna przewaga dzięki intensywnym kontaktom z klientami oraz dzięki przemyślanym inwestycjom
 
Firma elero posiada od 1994 r. certyfikat DIN EN ISO 9001 i słynie z wysokiej jakości.

Firma elero jest częścią GRUPY GÜNTHER z siedzibą główną w Neunkirchen/Westerwald.

Marantec 

Otwieranie i zamykanie bramy jest dla nas funkcją podstawową. 
Nic dodać i nic ująć. Celem dla nas, wiodącego na rynku międzynarodowym producenta nowoczesnych sterowań i układów napędowych do bram, jest sprawienie, by bramy wyposażone 
w napędy firmy Marantec były tak bezpieczne i komfortowe, jak tylko pozwala na to aktualna technologia.
Aby to osiągnąć, wybieramy niekonwencjonalne rozwiązania: wykorzystujemy w produkcji automatyki m.in. sprawdzone 
systemy bezpieczeństwa i komfortu stosowane przez wiodących producentów niemieckich samochodów. 

Efekt: bramy wyposażone w układy napędowe firmy Marantec potrafią m.in. hamować. widzieć. czuć. zabezpieczać. Posiadają bowiem 
zalety podobne do systemu zapobiegającemu blokowaniu kół (ABS) 
czy programu elektronicznej stabilizacji (ESP). 

Korzyści dla naszych klientów: mogą być oni pewni, że posiadają jeden z najbezpieczniejszych na świecie układów napędowych, który najlepiej chroni ich rodzinę i dobytek, oferując jednocześnie komfortową wolność. Nic dodać i nic ująć. 

Marantec – automatycznie najlepszy.

 

Układy napędowe do
bram garażowych | bram przesuwnych | 
bram rozwieranych | rolet/markiz | szlabanów

 

 

BFT

 

BFT od 1980 roku działa w branży automatyki do bram, garaży i drzwi. Jesteśmy marką rozpoznawaną na całym świecie, a nasze produkty cieszą się świetną opinią.

 

Poprzez wykorzystanie innowacyjnych produktów BFT, z dnia na dzień jakość życia ulega poprawie. Produkty te zaspakajają coraz więcej potrzeb, zwłaszcza luksusu, wygody i bezpieczeństwa. Firma BFT inteligentnie interpretuje te potrzeby, opracowując i realizując bogatą gamę produktów zawansowanych technologicznie i elastycznych, które będą w stanie zaspokoić wszelkie wymagania dotyczące automatyki do domów i budynków: bramy, garaże, rolety i drzwi.

Dzięki wiedzy zdobywanej przez ponad 25 lat oraz stosowaniu awangardowych materiałów i technologii, firma BFT stała się synonimem absolutnej niezawodności. Cała gama produktów jest skrupulatnie projektowana, aby zapewnić łatwość ich użytkowania, a jednocześnie zapobiec zagrożeniom dla osób, zwierząt domowych i przedmiotów. Każde z urządzeń automatycznych jest poddawane surowym testom kontrolnym, aby zapewnić ich maksymalną funkcjonalność. W ten sposób powstają produkty na wysokim poziomie, posiadające najważniejsze certyfikaty stwierdzające ich jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Inteligencja rozwiązań BFT nie ogranicza się do produktów. Również usługi serwisowe mają znaczenie: firma BFT jest zawsze w pobliżu swoich klientów poprzez rozbudowaną sieć instalatorów i fachowców, zarówno w Polsce, we Włoszech jak i na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać natychmiast wszelkie problemy techniczne i handlowe. Pewność nieustanna która będzie trwała zawsze to fakt, że jakość wszystkich naszych produktów zapewnia unikalna Gwarancja BFT.

 

 

PRODUKTY BFT
• Siłowniki do bram przesuwnych
• Siłowniki do bram skrzydłowych
• Siłowniki do bram garażowych
• Siłowniki do bram segmentowych przemysłowych
• Szlabany i zapory drogowe
• Systemy kontroli dostępu
• Piloty
• Akcesoria
• Centrale sterujące